Тема.
Закріплення букви з. Розвиток мовлення за віршем В.Каменчук.
Добір
заголовка до тексту. Диференційований підхід у формуванні
вмінь
читати.
Мета. Формувати
мовленнєві уміння учнів; виробляти у них навички читання;
збагачувати словниковий запас; розвивати зв’язне мовлення учнів,
образне мислення, уміння узагальнювати, порівнювати, виховувати
у
дітей турботливе ставлення до тварин.
Хід уроку
І.Організація класу.
Привітання «Подаруй посмішку!»
-Діти, біля стола я знайшла пакет, в якому побачила лист
та дарунки. Від кого вони? Може нам лист допоможе розібратися.
Зачитування листа. Хто його написав? Можливо, допоможе
загадка.
1.Ясночола, білокрила,
Борошенцем землю вкрила.
2.Стало біло навкруги –
Я розтрушую сніги,
Наганяю холоди,
Води сковую в льоди,
В дружбі з дітьми я всіма,
Здогадались? Я - …
-Всім діткам, які гарно працюватимуть на уроці, зима
підготувала подарунки.
ІІ. Повторення вивченого.
1.Артикуляційна хвилинка.
Пісенька
голосних.
Повторення
вивчених приголосних (дзвінкі, глухі)
2.Читання за складовою таблицею.
3. Читання слів на картках.
ІІІ.Вивчення нового матеріалу.
1.Повідомлення теми уроку.
2.Словникова робота.
3.Читання колонок слів вгорі над малюнком у
підручнику,с.104.
4.Відгадування загадки, с.105
Фізкультхвилинка (музична)
5.Загадки про білочку і зайчика.
1.Довгі вуха, куций хвіст-
Моркву і капусту їсть.
В сніжну зиму залюбки
Обгризає яблуньки.
2.Хто спить, а очей не заплющує.
3.Червонясту шубку має,
По гілках вона стрибає.
Хоч мала вона на зріст,
Та великий має хвіст.
Як намисто оченята…
Хто це? Спробуй відгадати.
6.Повідомлення дітей в масках про білочку і зайчика.
Доповнення вчителя.
7.Бесіда за малюнком у підручнику.
8.Робота над текстом у підручнику.
Читання
тексту вчителем.
Питання по
змісту.
Читання
тексту дітьми «ланцюжком».
Вибіркове
читання.
Добір
заголовка до тексту.
Фізкультхвилинка (музична)
9.Читання слів до вірша.
-Хто зображений на малюнку?
-Як зайчику живеться взимку?
-А які в зайчика вуха?
-Що робити зайчику в мороз?
10. Читання вчителем вірша. Бесіда за прочитаним.
-Як виє завірюха?
-Як був одягнений зайчик?
-Що найбільше змерзло в зайчика?
-Яку пораду дали
зайчикові синички?
ІV. Підсумок уроку.
-Що нового дізнались на уроці?
-Що найбільше
сподобалось на уроці?
-За хорошу роботу на уроці всі дітки заслуговують на подарунки від зими.
Немає коментарів:
Дописати коментар